Data Privacy Specialist

 • náměstí Junkových 2808/2, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika
 • Na dobu neurčitou
 • Práce na plný úvazek

Pro nás ve Vodafone není Privacy jen prázdným slovem, není jen nutným zlem. Velmi dobře víme, že v analýze obrovských objemů dat je budoucnost, ale jsme si také vědomi toho, že mají-li data pracovat pro nás a naše zákazníky, musíme udělat co nejvíc pro jejich zabezpečení a musíme dbát na to, aby jakékoliv jejich zpracování bylo v souladu se zákonnými normami.
V současnosti dvoučlenný tým Privacy je součástí oddělení Legal a spolu s kolegy z celého oddělení se podílíme skoro na všech důležitých aktivitách ve společnosti. Naše kancelář je v Praze na Stodůlkách ale moc se v ní neohřejeme. Většinu času totiž strávíme s kolegy v zasedacích místnostech. :) Když nám to čas dovolí, rádi si užijeme i neformální setkání s kolegy z oddělení třeba v restauraci, vojelbale či na horách.

Co vás u nás čeká?

 • U nás tato pozice rozhodně není jen suchá teorie, naopak jedná se o implementaci principů ochrany osobních údajů do praxe, aneb potřebujeme nového kolegu nebo kolegyňku, kteří budou partnerem pro vlastníky projektů, pro funkční analytiky, pro marketingové oddělení, pro Agile squady, pro kolegy z oddělení People a tak nějak vůbec pro každého, kdo bude potřebovat radu v oblasti ochrany osobních údajů.
 • Protože to myslíme s ochranou osobních údajů vážně, nastavili jsme si v rámci společnosti proces, v rámci kterého je nutné každý nový produkt, projekt, proces posoudit z pohledu ochrany osobních údajů. Díky tomu se v rámci této pozice potkáte opravdu téměř s každým, seznámíte se s prací různých oddělení, dostanete možnost podívat se pod pokličku i těch největších a nejdůležitějších projektů.
 • Díky tomu, že jsme právě v procesu spojování společností Vodafone a UPC, budete mít možnost podílet se s námi na veškerých aktivitách, týkajících se spojení dvou společností z pohledu ochrany osobních údajů. A věřte nám, je to opravdu dobrodružství.
 • Abychom ostatním kolegům ve společnosti pomohli přiblížit principy ochrany osobních údajů, součástí pozice je i příprava a následně periodická kontrola řídící dokumentace jako jsou směrnice, procedury, pokyny atd.
 • Protože jsme opravdu veliká společnost, je potřeba se čas od času přesvědčit, že vše funguje tak jak má a pokud ne, poradit jak situaci napravit. Proto se bude tato pozice podílet na pravidelných revizích nastavených procesů a v případě zjištění nedostatků, bude navrhovat nápravná opatření
 • Dostanete se i mimo „budovu“, máme totiž po celé ČR několik dodavatelů, na které máme velmi vysoké nároky a v pravidelných intervalech je navštěvujeme, abychom se ujistili, že je u našich dodavatelů vše v pořádku.
 • Angličtinu určitě využijete v praxi, mnoho našich kolegů je anglicky mluvících. Zároveň také vzhledem k důležitosti ochrany osobních údajů pro celou skupinu Vodafone budete velmi často v kontaktu s kolegy z centrály společnosti či s kolegy z jiných lokálních poboček.

Jaké znalosti a dovednosti očeníme?

 • Oceníme vysokoškolský titul
 • Zároveň i selský rozum, je důležité si uvědomit jednoduché a základní principy a pravidla a umět tyto principy rychle a srozumitelně přenést do praxe. Nepotřebujeme někoho, kdo dokáže odrecitovat zákon slovo od slova, potřebujeme někoho, kdo ví jak zákon srozumitelně a citlivě aplikovat do konrétních projektů, produktů a procesů.
 • Zkušenost na podobné pozici by měla být alespoň 1 rok
 • Nebát se komunikovat a vyjednávat
 • A v neposlední řadě nebát se změn a umět na ně pohotově reagovat, u nás ve Vodafonese stále něco děje a pokud byste měli v plánu se jen tak někam schovat, tak to u nás asi nevyjde.

Chcete se nejdřív podívat, jací jsme jako kolegové?

Projděte si naši kariérní stránku a zjistěte, jak to u nás vlastně funguje.

Kde budete pracovat?

A co za to:

 • U nás si zakládáme na příjemné atmosféře, všichni si tykáme a nepotrpíme si úplně na dress code.. Všem nám to vyhovuje, takže snad se i vy u nás budete cítit dobře.
 • Vodafone je pojem, takže můžete očekávat stabilní prostředí naší společnosti, která je zároveň challenger na trhu telekomunikací a dat. Je pro nás i důležité, abyste měli neustále možnost rozšiřovat své znalosti a dovednosti. Podpoříme každou vaši snahu a růst.
 • Jdeme s dobou a vždy jsme o krok dál, díky tomu si u nás užijete 5 týdnů dovolené, 5 dní osobního volna (dříve sick day), možnost pracovat z home office.
 • Myslíme i na rodiče, proto máme pro novopečené tatínky delší dovolenou a pro maminky možnost se vrátit dříve za jedinečných podmínek.
 • Když Vodafone, tak naplno - dostanete mobil a k tomu skvělý tarif s neomezenými daty, přihodíme pěknou sumu benefitních bodů na rok a můžete počítat i se stravenkami a dalšími výhodami.
 • Najdete nás na trase metra, a to dokonce hned u vstupu - sídlíme totiž na Stodůlkách. V budově a okolí najdete vše potřebné k obědové přestávce, ke kávě, můžete si zařídit i nákupy v nedalekých obchodech nebo využít náš gym, který máme přímo v budově.

Vzhledem k aktuálním bezpečnostním opatřením se velmi pravděpodobně v nejbližší dnech nebudeme moci potkat osobně na pohovorech, to ale neznamená, že výběrová řízení u nás zastavujeme. Pojďme na to online. Naštěstí dnešní technologie nám umožňují řadu způsobů, jak se spojit. Věříme, že spousta z Vás naše rozhodnutí přivítá a ostatním děkujeme za pochopení.

Kontakt

Vodafone Czech Republic a.s.
Monika Jeřábková

Chcete dělat takovou práci? Pošlete nám CV!

Jestli si na pár položek z popisu pozice nevěříte, nevadí. Všechno se dá naučit a my vám v tom rádi pomůžeme.

Tuhle práci chci