Péče o zákazníky, volné víkendy, práce z domova

  • Okružní 129, 435 13  Meziboří-Meziboří, Česká republika
  • Pozice je vhodná i pro studenty a absolventy
  • Práce na plný úvazek

Počítejte prosím, že všechna kola výběrového řízení probíhají do odvolání bez osobního kontaktu. Naštěstí dnešní technologie nám umožňují řadu způsobů, jak se spojit. Věříme, že spousta z Vás naše rozhodnutí přivítá a ostatním děkujeme za pochopení.

Jaká je náplň práce?

  • nejdůležitější je péče o naše zákazníky, kteří nás kontaktují pouze telefonicky
  • pomůžeš jim vyřešit problém s fakturou, změnit nabídku služeb nebo spolu nastavíte znovu jejich zařízení
  • když si nebudeš vědět rady, vždycky se máš na koho obrátit
  • každý den vyřídíš takových 50 příchozích hovorů
  • všechno co se zákazníkem probereš, zapíšeš do interního systému
  • v každém hovoru je příležitost něco nabídnout a prodat - skvělý způsob jak ovlivnit výši mzdy vlastním výkonem
  • taky ohodnotíme tvoji kvalitu a produktivitu práce

Co od tebe očekáváme?

  • důležitá je komunikace - umět se vyjádřit a dokázat vhodně komunikovat třeba i ve stresu
  • podmínkou jsou zkušenosti z péče o zákazníky a to jak telefonicky, nebo i osobně
  • součástí každého hovoru je i nabídka našich produktů, takže pokud už máš s prodejem po telefonu praxi - opět bod pro tebe
  • alespoň výuční list pokud jsi zatím bez praxe
  • nesmí ti vadit pracovat na ranní (8:00-16:30) a odpolední (10:30-19:00) směny - ale zase máš volné víkendy i svátky
  • znalost práce na PC - nehledáme počítačového experta, ale práci v našich systémech je potřeba zvládnout
  • zájem vzdělávat se v oblasti telekomunikací - nemusíš toho o našem světě moc vědět, všechno tě naučíme, ale musíš hlavně chtít

Chcete se nejdřív podívat, jací jsme jako kolegové?

Projděte si naši kariérní stránku a zjistěte, jak to u nás vlastně funguje.

Kde budete pracovat?

A tohle ti nabízíme my

  • U nás si zakládáme na příjemné atmosféře, všichni si tykáme a nepotrpíme si úplně na dress code. Všem nám to vyhovuje, takže snad se i ty u nás budeš cítit dobře.
  • Vodafone je pojem, takže můžeš očekávat stabilní prostředí naší společnosti, která je zároveň challenger na trhu telekomunikací a dat. Je pro nás i důležité, abyste měli neustále možnost rozšiřovat své znalosti a dovednosti. Podpoříme každou tvoji snahu a růst.
  • Tvoje mzda se skládá ze slušného fixního základu a k tomu variabilní složka, která závisí jen na tobě. Chceš vydělávat 25 000 Kč hrubého? Klidně můžeš, ti nejlepší z nejlepších mají i přes 30 000 Kč. Nepůjde hned od začátku, ale není to problém, díky prodejům můžeš ovlivnit svoji mzdu každý měsíc.
  • Jdeme s dobou a vždy jsme o krok dál, díky tomu si u nás užiješ 5 týdnů dovolené, 5 dní osobního volna (dříve sick day).
  • Možnost pracovat z HOME OFFICE po úplném zaškolení (počítej cca 4-6 měsíců). Ale určitě je fajn být v dojezdové vzdálenosti kvůli poradám nebo školení.
  • Když Vodafone, tak naplno - dostaneš mobil a k tomu skvělý tarif s neomezenými daty, přihodíme pěknou sumu benefitních bodů na rok a můžeš počítat i se stravenkami a dalšími výhodami.
  • Myslíme i na rodiče, proto máme pro novopečené tatínky delší dovolenou a pro maminky možnost se vrátit dříve za jedinečných podmínek.
  • Místo výkonu práce v Meziboří a najdeš nás hned u zastávky MHD.
  • Nástup nejdříve v lednu 2021

NEZAPOMEŇ SE ZAREGISTROVAT

Pokud tě naše pozice zaujala, je potřeba se zaregistrovat v našem systému a vložit svůj životopis. Bez toho tě bohužel nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Pokud si nevíš rady, pod inzerátem najdeš návod jak na to nebo mi napiš na email o radu :-)

Pro přihlášení do výběrového řízení na tuto pozici vyplň formulář níže, po odeslání formuláře budeš přesměrován(a) na naše globální kariérní stránky, kde si vytvoříš svůj profil a na pozici se přihlásíš.

Jak se přihlásit?

Kontakt

Jana Bláhová
Jana Bláhová Zobrazit profil Vodafone Czech Republic a.s.

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Vodafone Czech Republic a.s..

Beru na vědomí, že společnost Vodafone Czech Republic a.s., IČ: 257 88 001 (dále jen „Vodafone“) bude zpracovávat mé osobní údaje (jméno, příjmení, kontaktní údaje, životopis) poskytnuté této společnosti., coby správci osobních údajů, anebo jako zpracovateli osobních údajů v případě, že se ucházím o pozici ve společnosti Vantage Towers s.r.o., IČ: 09056009 (dále jen „Vantage Towers“), prostřednictvím dotazníku pro účely náborového procesu a přijímacího řízení na pracovní pozici ve společnosti Vodafone či ve společnosti Vantage Towers, a to po dobu výběrového řízení. Jsem si vědom/a toho, že poskytnutí osobních údajů je nezbytné k mé účasti v náborovém procesu a přijímacím řízení. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude v roli zpracovatele osobních údajů provádět společnost LMC s.r.o., IČ: 264 41 381 (dále jen „LMC“) prostřednictvím svých elektronických systémů. Další informace o zpracování údajů společností LMC poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/. Prohlašuji současně, že znám svá práva, která subjektům osobních údajů poskytuje platná právní úprava. Více na https://www.vodafone.cz/kariera/prohlaseni-o-ochrane-osobnich-udaju-pro-uchazece-o/. Zobrazit více