Product Specialist/Manager - Vodafone TV

 • náměstí Junkových 2808/2, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika
 • Na dobu určitou
 • Práce na plný úvazek

My, velcí fanoušci televize a internetu, a ideálně ještě ve spojení "digitální Vodafone TV", k nám hledáme dalšího fanouška na pozici produktového specialisty/tky, případně manažera/rky.
Hledáme nadšence, který/která se vrhne do problematiky technického řešení naší televize. Denně budete zkoumat požadavky a potřeby našich zákazníků, pro které to všechno děláme, protože skvělá zákaznická zkušenost je pro nás, Vodafoňáky, společnou mantrou. Na všem budete velmi úzce spolupracovat s dalšími kolegy, např. i z oddělení kontentu.
Na začátku od nás dostanete vše co je potřeba a potom vás nejspíše pošleme domů (na práci z domova), občas se i potkáme u nás, na Stodůlkách, častěji se ale budeme potkávat přes obrazovku.

Co vás u nás čeká?

 • Pracovat s produktem digitální TV, udržovat jej, rozvíjet jej.
 • Sbírat informace ze strany našich zákazníků a hledat příležitostí ke zlepšení služeb.
 • Starat se nejen o dodržování technických standardů, ale i o zlepšování kvality služeb z pohledu technického řešení .
 • Prioritizovat a definovat potřebné změny.
 • Ze 70% bude vaše práce projektová, z cca 30% bude práce samostatná.

Chcete se nejdřív podívat, jací jsme jako kolegové?

Projděte si naši kariérní stránku a zjistěte, jak to u nás vlastně funguje.

Kde budete pracovat?

Jaké znalosti a dovednosti oceníme?

 • Zkušenost s produktovým managementem, na podobné pozici, 3-5 let
 • Týmová spolupráce je pro nás velmi důležitá, práce v týmu a s týmem bude neustále. Sólistům se u nás bohužel nedaří.
 • Přehled o službách na telko trhu, nadšení pro telko, nebo TV svět.
 • Anglický jazyk využijete na komunikativní úrovni, od B2 výš.
 • Tím, že řešíme technické změny, které se ale často propisují i do rozhraní pro zákazníka, tak je určitě "na místě" i strukturované, logické myšlení a představivost.

A co za to?

 • U nás si zakládáme na příjemné atmosféře, všichni si tykáme a nepotrpíme si úplně na dress code.. Všem nám to vyhovuje, takže snad se i vy u nás budete cítit dobře.
 • Vodafone je pojem, takže můžete očekávat stabilní prostředí naší společnosti, která je zároveň challenger na trhu telekomunikací a dat. Je pro nás i důležité, abyste měli neustále možnost rozšiřovat své znalosti a dovednosti. Podpoříme každou vaši snahu a růst.
 • Jdeme s dobou a vždy jsme o krok dál, díky tomu si u nás užijete 5 týdnů dovolené, 5 dní osobního volna (dříve sick day), práce z domova i do budoucna už je samozřejmostí.
 • Myslíme i na rodiče, proto máme pro novopečené tatínky delší dovolenou a pro maminky možnost se vrátit dříve za jedinečných podmínek.
 • Když Vodafone, tak naplno - dostanete mobil a k tomu skvělý tarif s neomezenými daty, přihodíme pěknou sumu benefitních bodů na rok a můžete počítat i se stravenkami a dalšími výhodami.
 • Najdete nás na trase metra, a to dokonce hned u vstupu - sídlíme totiž na Stodůlkách. V budově a okolí najdete vše potřebné k obědové přestávce, ke kávě, můžete si zařídit i nákupy v nedalekých obchodech nebo využít náš gym, který máme přímo v budově.

Pro přihlášení do výběrového řízení na tuto pozici vyplň formulář níže, po odeslání formuláře budeš přesměrován(a) na naše globální kariérní stránky, kde si vytvoříš svůj profil a na pozici se přihlásíš.

Jak se přihlásit?

Kontakt

Monika Jeřábková
Monika Jeřábková Zobrazit profil Vodafone Czech Republic a.s.

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Vodafone Czech Republic a.s..

Beru na vědomí, že společnost Vodafone Czech Republic a.s., IČ: 257 88 001 (dále jen „Vodafone“) bude zpracovávat mé osobní údaje (jméno, příjmení, kontaktní údaje, životopis) poskytnuté této společnosti., coby správci osobních údajů, anebo jako zpracovateli osobních údajů v případě, že se ucházím o pozici ve společnosti Vantage Towers s.r.o., IČ: 09056009 (dále jen „Vantage Towers“), prostřednictvím dotazníku pro účely náborového procesu a přijímacího řízení na pracovní pozici ve společnosti Vodafone či ve společnosti Vantage Towers, a to po dobu výběrového řízení. Jsem si vědom/a toho, že poskytnutí osobních údajů je nezbytné k mé účasti v náborovém procesu a přijímacím řízení. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude v roli zpracovatele osobních údajů provádět společnost LMC s.r.o., IČ: 264 41 381 (dále jen „LMC“) prostřednictvím svých elektronických systémů. Další informace o zpracování údajů společností LMC poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/. Prohlašuji současně, že znám svá práva, která subjektům osobních údajů poskytuje platná právní úprava. Více na https://www.vodafone.cz/kariera/prohlaseni-o-ochrane-osobnich-udaju-pro-uchazece-o/. Zobrazit více