Segment Marketing Manager

 • náměstí Junkových 2808/2, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika
 • Zástup za mateřskou
 • Práce na plný úvazek

Charakteristika pozice

Do našeho marketingového týmu aktuálně hledáme zkušeného markeťáka tělem i duší. Na svá bedra převezmete jeden z našich strategických segmentů a budete mít na starosti řízení marketingových strategií a aktivit v souladu s obchodními cíli pro tento segment. Budete zodpovědná/ý za produktové portfolio pro daný segment, za vyhledávání dalších obchodních příležitostí odpovídajících situaci na trhu a zákaznickým potřebám, za přípravu marketingové nabídky vhodné pro danou cílovou skupinu, za uvádění nových produktů nebo služeb na trh, budete řídit jednotlivé složky marketingového mixu, připravíte GTM plány a celé to pak budete uvádět v život. Tím vaše práce nekončí, ale to vy samozřejmě víte.

Máte zkušenost s vedením samostatných marketingových projektů ze služeb, telco či e-commerce prostředí? Je pro vás zákazník nejdůležitější, umíte naslouchat jeho přáním a pak z přání vytvářet působivé propozice? Umíte sladit a zkoordinovat další týmy (insight, produkt, technologie, pricing, finance, digital, brandovou komunikaci, PR, prodejní kanály, péče, atd.) tak, aby propozice mohly být v daném čase a za daných zdrojů uvedeny v život a přinášet očekávané výsledky? Umíte prioritizovat a nehroutit se, když budete řešit více věcí najednou? Pokud tohle všechno zvládáte, pak jste náš člověk.

Musíte mít schopnost vnímat věci v kontextu a pracovat s dlouhodobější vizí a strategií, ale kromě přemýšlení bude potřeba si i „ušpinit“ ruce a nebát se si věci odpracovat a dotáhnout. Vaše rozhodování dokážete kromě pocitů postavit i na relevantní práci s daty, umíte pro své nápady získat management i kolegy v týmu a zároveň se dokážete popasovat se zpětnou vazbou.
Vaším úkolem bude zajistit kompletní realizaci svých myšlenek - od nápadu až po uvedení v život. Pomáhat vám v tom samozřejmě budou hlavně kolegové z dalších oddělení, budete mít možnost zároveň využít i služby dalších dodavatelů.
Spoustu věcí řešíme s kolegy na úrovni Vodafone Group, musíte být určitě schopni bez problémů zvládnout komunikaci v angličtině.

Co od Vás budeme potřebovat:

 • Aspoň 5 let zkušenost v marketingu na podobné pozici v oblasti telco či služeb
 • Máte perfektní komunikační schopnosti, jste inspirativní, schopen sdílet svou vizi a nápady a umíte přesvědčit, zapůsobit a zaujmout
 • Máte hodně nápadů a taky velkou chuť je realizovat a dotáhnout do konce
 • Jste týmový hráč a týmová spolupráce je pro vás klíčová, ale zároveň se umíte samostatně vyrovnat s různými výzvami a překážkami
 • Jste nadšený a zapálený fanda novinek, inovací a nových trendů v marketingu, e-commerce a telco oblasti.
 • Anglický jazyk využijete na komunikativní úrovni od B2 výš.

Chcete se nejdřív podívat, jací jsme jako kolegové?

Projděte si naši kariérní stránku a zjistěte, jak to u nás vlastně funguje.

Kde budete pracovat?

Co Vám můžeme nabídnout:

 • U nás si zakládáme na příjemné atmosféře, všichni si tykáme a nepotrpíme si úplně na dress code… Všem nám to náramně vyhovuje, takže my i ty se u nás snad budete cítit dobře.
 • Jdeme s dobou a jsme o krok dál, takže si u nás užijete 5 týdnů dovolené, 5 dní osobního volna (známe dříve jako sick day), roční bonus.
 • Myslíme i na rodiče, takže máme pro novopečené tatínky delší dovolenou a pro maminky možnost se vrátit dříve za jedinečných podmínek.
 • Když Vodafone, tak naplno – dostanete mobil a k tomu skvělý Neomezený tarif, přihodíme i 24 000 benefitních bodů na rok a můžete počítat i se stravenkami a dalšími výhodami.
 • Najdete nás na trase metra a to dokonce hned u vstupu – sídlíme totiž na Stodůlkách. V budově a okolí najdete vše potřebné k obědové přestávce, ke kávě, můžeš si zařídit i nákupy v nedalekých obchodech a kdo chce, může využít náš gym, který máme přímo v budově…

Kontakt

Monika Jeřábková
Monika Jeřábková Zobrazit profil Vodafone Czech Republic a.s.

Chcete dělat takovou práci? Pošlete nám CV!

Jestli si na pár položek z popisu pozice nevěříte, nevadí. Všechno se dá naučit a my vám v tom rádi pomůžeme.

Tuhle práci chci