Péče o zákazníky, volné víkendy a svátky - nástup PROSINEC

  • Okružní 129, 435 13  Meziboří-Meziboří, Česká republika
  • Pozice je vhodná i pro studenty a absolventy
  • Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Počítejte prosím, s tím, že všechna kola výběrového řízení probíhají do odvolání bez osobního kontaktu. Naštěstí dnešní technologie nám umožňují řadu způsobů, jak se spojit. Věříme, že spousta z vás naše rozhodnutí přivítá a ostatním děkujeme za pochopení.

Nově je možné domluvit se na délce úvazku dle provozních možností.

Jaká je náplň práce?

  • Nejdůležitější je péče o naše zákazníky, kteří nás kontaktují pouze telefonicky.
  • Pomůžeš jim vyřešit problém s fakturou, změnit nabídku služeb nebo spolu nastavíte znovu jejich zařízení.
  • Když si nebudeš vědět rady, vždycky se máš na koho obrátit.
  • Každý den vyřídíš takových 50 příchozích hovorů.
  • Všechno, co se zákazníkem probereš, zapíšeš do interního systému.
  • V každém hovoru je příležitost něco nabídnout a prodat - skvělý způsob jak ovlivnit výši mzdy vlastním výkonem.
  • Taky ohodnotíme tvoji kvalitu a produktivitu práce.

Co od tebe očekáváme?

  • Důležitá je komunikace - umět se vyjádřit a dokázat vhodně komunikovat třeba i ve stresu.
  • Součástí každého hovoru je i nabídka našich produktů, takže pokud už máš s prodejem po telefonu praxi - bod pro tebe.
  • Alespoň výuční list, pokud jsi zatím bez praxe.
  • Nesmí ti vadit pracovat na ranní (8:00-16:30) a odpolední (10:30-19:00) směny - ale zase máš volné víkendy i svátky.
  • Znalost práce na PC - nehledáme počítačového experta, ale práci v našich systémech je potřeba zvládnout.
  • Zájem vzdělávat se v oblasti telekomunikací - nemusíš toho o našem světě moc vědět, všechno tě naučíme, ale musíš hlavně chtít.

Chcete se nejdřív podívat, jací jsme jako kolegové?

Projděte si naši kariérní stránku a zjistěte, jak to u nás vlastně funguje.

Kde budete pracovat?

A tohle ti nabízíme my

  • U nás si zakládáme na příjemné atmosféře, všichni si tykáme a nepotrpíme si úplně na dress code. Všem nám to vyhovuje, takže snad se i ty u nás budeš cítit dobře.
  • Vodafone je pojem, takže můžeš očekávat stabilní prostředí naší společnosti, která je zároveň challenger na trhu telekomunikací a dat. Je pro nás i důležité, abyste měli neustále možnost rozšiřovat své znalosti a dovednosti. Podpoříme každou tvoji snahu a růst.
  • Tvoje mzda se skládá ze slušného fixního základu a k tomu variabilní složka, která závisí jen na tobě.
  • Jdeme s dobou a vždy jsme o krok dál, díky tomu si u nás užiješ 5 týdnů dovolené a 5 dní osobního volna (dříve sick day).
  • Možnost pracovat z HOME OFFICE po zaškolení. Ale určitě je fajn být v dojezdové vzdálenosti kvůli poradám nebo školení.
  • Příspěvek na stravné rovnou do výplaty.
  • Když Vodafone, tak naplno - dostaneš mobil a k tomu skvělý tarif s neomezenými daty, přihodíme pěknou sumu benefitních bodů na rok a můžeš počítat i se stravenkami a dalšími výhodami.
  • Myslíme i na rodiče, proto máme pro novopečené tatínky delší dovolenou a pro maminky možnost se vrátit dříve za jedinečných podmínek.
  • Místo výkonu práce v Meziboří a najdeš nás hned u zastávky MHD.

Váháš, zda poslat životopis?

Pošli mi email na eva.siberova@vodafone.com, já se ti ozvu a probereme spolu podrobnosti.

Navíc

Ve Vodafonu vytváříme prostředí, kde může každý dosahovat nejlepších výsledků a být sám sebou. Je pro nás důležité, aby se kolegové cítili dobře bez ohledu na pohlaví, věk, zdravotní omezení nebo sexuální orientaci či identitu. Nesoustředíme se na to, co nás rozděluje, ale na to, co nás spojuje. Chceme, aby se k nám přidali ti nejlepší lidé a posunuli firmu dál. Jsme si vědomi důležitosti flexibility, ať už z pohledu práce z domova nebo zkrácených úvazků a proto je tento styl součástí naší firemní kultury.

Kontakt

Eva Siberová
Eva Siberová Zobrazit profil Vodafone Czech Republic a.s.

Chcete dělat takovou práci? Pošlete nám CV!

Jestli si na pár položek z popisu pozice nevěříte, nevadí. Všechno se dá naučit a my vám v tom rádi pomůžeme.

Tuhle práci chci