Konzultant firemním zákazníkům

  • Muglinovská 175/111, 712 00  Ostrava-Muglinov, Česká republika
  • Plat 30000-60000 Kč/měsíc
  • Pozice je vhodná i pro studenty a absolventy
  • Na dobu neurčitou
  • Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Pozici Konzultant firemním zákazníkům, obsazuje RHINO GROUP s.r.o. oficiální Partner Vodafone Czech Republic a.s

Pro potřeby tohoto výběrového řízení zpracovává Vaše osobní údaje v roli správce společnost RHINO GROUP s.r.o., IČO: 09379339 (dále také jen „obchodní partner společnosti Vodafone“). V případě jakýchkoliv dotazů ve vztahu ke zpracování Vašich osobních údajů ze strany správce využijte, prosím, tento kontakt: stepancik@rhinogroup.cz

Hledáme kolegu do obchodního týmu. Jsme firma RHINO GROUP s.r.o., partner společnosti Vodafone Czech Republic as. Našim hlavním posláním je nejen snižovat náklady podnikatelům a firmám za telekomunikace, ale i najít vhodná řešení, která jim usnadní podnikání.

Náplň práce

• rozvoj obchodních příležitostí
• obchodní prezentace a samostatná jednání
• tvorba modelací pro zákazníka
• udržování vztahů se zákazníkem za účelem dalších obchodních jednání

Požadujeme

• reprezentativní vystupování na vysoké úrovni
• obchodní duch a vysoké komunikativní schopnosti
• velmi dobré prezentační schopnosti
• zodpovědný přístup, schopnost dotahovat úkoly do úspěšného konce
• schopnost týmové spolupráce, flexibilita

Chcete se nejdřív podívat, jací jsme jako kolegové?

Projděte si naši kariérní stránku a zjistěte, jak to u nás vlastně funguje.

Kde budete pracovat?

Nabízíme

• zázemí silné prosperující společnosti
• příjemné pracovní prostředí
• 4 týdny dovolené
• flexibilní pracovní doba
• mzdové podmínky při nástupu plně odpovídající hledané pozici
• podíl z dosažených výsledků
• účast na firemních benefitech

Lokalita pracoviště

Ostrava

Nástup

ihned nebo dle dohody

Kontakt

Vodafone Czech Republic a.s. - partneři
Kamil Štěpančík

Chcete dělat takovou práci? Pošlete nám CV!

Jestli si na pár položek z popisu pozice nevěříte, nevadí. Všechno se dá naučit a my vám v tom rádi pomůžeme.

Tuhle práci chci