Specialista kontaktu se zákazníky Vodafone Příbram

  • náměstí T. G. Masaryka 3, 261 01  Příbram-Příbram I, Česká republika
  • Na dobu neurčitou
  • Práce na plný úvazek

Jak by se vám líbilo pracovat pro nadnárodní společnost, v rychle se rozvíjejícím technologickém businessu? Chcete být odměňováni za to, co skutečně uděláte? Pak čtěte dál. Na pozici prodejce bude Vaším hlavním úkolem péče a prodej zákazníkům na naší prodejně. Chceme mezi sebe lidi, kteří mají obchodního ducha a chuť něčeho dosáhnout. Tuto pozici obsazuje oficiální Partner Vodafone.

Rozšiřujeme naše řady o nové kolegy, kteří hledají pohodovou práci v přátelském kolektivu a mají zájem pracovat s lidmi. Staňte se součástí naší společnosti ATODA spol. s. r. o., IČO 48115916

Požadavky na uchazeče:

• Máte příjemný hlasový projev a čeština je Váš rodný jazyk
• Pro komunikaci s lidmi nepotřebujete manuál, naopak si bez problémů vystačíte se svým přirozeným komunikačním talentem
• Velkou výhodou je, když už máte nějaké zkušenosti s prací v call centru nebo s prodejem
• SŠ vzdělání

Náplň tvé práce:

• Budete pečovat o stávající zákazníky Vodafone, rozšiřovat a zlepšovat jejich služby
• Základní práce s PC
• Soutěžit, smát se a rozvíjet se

Chcete se nejdřív podívat, jací jsme jako kolegové?

Projděte si naši kariérní stránku a zjistěte, jak to u nás vlastně funguje.

Kde budete pracovat?

Co nabízíme:

• Náborový příspěvek 15 000 Kč
• Odměna za doporučení zaměstnance 4 000 Kč
• Nabízíme fixní mzdu + neomezené provize za uzavřené objednávky po telefonu
• Máte volbu pracovního úvazku na HPP – 8, 7 a 6 hodinový
• Práci v PASÁŽI HORYMÍR (náměstí T. G. Masaryka)
• Pracovní doba PO - PÁ (8:00 - 16:30 – dle pracovního úvazku), víkendy a svátky volno
• V průběhu tří týdnů Vás zaškolíme a uděláme z Vás profíka
• Jedná se o fyzicky nenáročnou práci
• Při splnění týdenního plánu máte páteční odpoledne volné
• Občerstvení na pracovišti zdarma

Pro potřeby tohoto výběrového řízení zpracovává Vaše osobní údaje v roli správce společnost ATODA spol. s. r. o., se sídlem Lidická tř. 2331/6a, 370 01 České Budějovice, IČO: 48115916 (dále také jen „obchodní partner společnosti Vodafone“). V případě jakýchkoliv dotazů ve vztahu ke zpracování Vašich osobních údajů ze strany správce využijte, prosím, tento kontakt: Terezu Kolářovou na telefonním čísle 380 900 122 nebo na emailu nabory@atoda.cz

Kontakt

Vodafone Czech Republic a.s. - partneři
Jana Pluhařová

Chcete dělat takovou práci? Pošlete nám CV!

Jestli si na pár položek z popisu pozice nevěříte, nevadí. Všechno se dá naučit a my vám v tom rádi pomůžeme.

Tuhle práci chci